Hakkımızda

GELENEK
BÜYÜYOR

1970' den beri

Herşey,1970 yılında, şirket kurucumuzun kendi ocağını açmadan önce 70’lerde bir taş ocağı işçisi olarak sektöre adım atmasıyla başladı. Çalışkanlık, titizlik ve özverili çalışmayla geçen birkaç yılın ardından, Şenler fabrikası 1985’te ortaya çıktı. Sonrasında, Şenler markası madencilik, mermer işleme, beton gibi birbirinden farklı ama birbirini tamamlayıcı faaliyetlere odaklanmış çok sayıda kuruluşun açılmasıyla genişleyen bir grup haline geldi.

Bugün en büyük değerimiz, üç kuşaktır süre gelen bilgi ve tecrübenin kalıcılığıdır. Bu vizyon çerçevesinde, yakın zamanda 2017 yılında fabrikamızdaki önemli bir büyüme ile taçlandırılan ‘sürekli büyüme’yi sağlamak için her geçen gün bir adım daha ileriye gidiyoruz.

image
image

In addition to the water recycling system which is incontestable and generalised in all marble factories in the world, Şenler has established a system speacially dedicated to the recycling of the marble waste.


Marble creates 60 % of waste during the production process. An important volume of stone, which is recycled to produce agregate in our company devoted to this activity since 2009 and more recently, to produce concrete and other construction material in our concrete company.

E-Bülten Üyelik

Kampanyalarımız, yeni ürünlerimiz ve bizden haberler almak için e-mail listemize üye olun.